Gaming Tech Esports Media

W trudnym dla prasy okresie epidemii agencja Fantasyexpo wzięła na siebie odpowiedzialność za przyszłość marek CD-Action i PC Format. Do realizacji celów obu tytułów w sierpniu 2020 roku powołano spółkę Gaming Tech Media Esports SA. Dzięki ścisłej współpracy z redakcją zachowana została ciągłość wydawnicza czasopism oraz powstaną nowe serwisy oferujące zarówno treści pisane, jak i nowoczesne formy wideo.

Gaming Tech Esports Media S.A. we wrześniu 2020 roku przeprowadziła akcję crowdfundingową na platformie Beesfund. W 9 dni zebraliśmy ponad 1,2 miliona złotych, gromadząc ponad 2000 nowych akcjonariuszy. Zebrane fundusze przeznaczone zostały na z góry ustalone cele:

  • budowę nowych, nowoczesnych serwisów cdaction.pl oraz pcformat.pl
  • start kanałów CD-Action oraz PC Format w serwisie YouTube
  • poprawę jakości i usprawnienie sieci dystrybucji magazynów drukowanych
  • przygotowanie dla najwierniejszych czytelników atrakcyjnych modeli subskrypcji cyfrowej oraz prenumeraty tradycyjnej

Gaming Tech Esports Media S.A. ma na celu zbudowanie w najbliższej przyszłości holdingu z wzajemnie uzupełniającymi się segmentami.

CD-Action

CD-action to istniejący od 1996 roku polski magazyn poświęcony tematyce gier komputerowych. Od 25 lat co miesiąc dostarcza czytelnikom wysokiej jakości treści na temat gier oraz technologii. Nakład jednego z najstarszych magazynów gamingowych w jego złotych latach sięgał nawet 200 tysięcy. Dla wielu CD-action pozostaje kultowym magazynem, z którym zaczynali swoją przygodę gamingową. 

 

 

PC Format

PC Format to magazyn, który publikowany był co miesiąc od 2000 roku, czyli przez prawie dwie dekady. PC Format to magazyn poświęcony technologii, który dostarcza czytelnikom praktycznych treści w formie poradników lub recenzji. Co więcej, magazyn ten tworzy niesamowitą społeczność, która razem może zgłębiać tajniki nowej technologii.